Bez kategorii

Finał konkursów w ramach przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła- pamiętając o przeszłości” – 18 maja 2018 r.

  Setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości była wiodącym tematem tegorocznej jubileuszowej edycji. Podczas uroczystej gali rozdania nagród laureaci, zaproszeni goście przenieśli się w czasie z legendą o białym orle, aby uczcić „Tę co nie zginęła”. Bohaterką tej uroczystości stała się piosenka patriotyczna i religijna w wykonaniu laureatów konkursu piosenki.  Dzień ten zbiegł się również z pamiętną datą urodzin Świętego Jana Pawła II. Mieliśmy okazję posłuchać koncertu w hołdzie Wielkiemu Polakowi w wykonaniu Julii Król, Pawła Jędrzejowskiego  – uczniów naszej szkoły i Magdaleny Pawłowskiej – uczennicy Liceum i szkoły muzycznej w Nowym Sączu. Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy dalszych sukcesów laureatom.