„ Czy znajdzie się jeszcze dla Mnie miejsce w Waszych sercach?”

Od wielu już lat jest w naszej szkole taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, gdy w jednej sali  spotykają się wszyscy dorośli pracownicy szkoły, rodzice, zaproszeni goście i wszystkie dzieci.
Takim właśnie dniem, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 1 w Łużnej, był 19 grudnia 2019 roku.
W ten grudniowy dzień, oczekując na Święta Bożego Narodzenia, grupa 80 uczniów przedstawiła program bożonarodzeniowy. Wśród wykonawców znaleźli się uczniowie od klasy drugiej do ósmej. Dzieci i młodzież, próbując odpowiedzieć na pytanie wyrażone przez motto, zaprezentowali, pod kierunkiem nauczycieli, swoje talenty recytatorskie, aktorskie, muzyczne i wokalne.

Na widowni zasiedli emerytowani pracownicy Szkoły, przedstawiciele władz Gminy Łużna, rodzice, dyrekcja i nauczyciele, pracownicy obsługi oraz dzieci – od przedszkolaków po ósmoklasistów.
W świąteczny nastrój wprowadzała  również  wymowna scenografia oraz Betlejemskie Światełko Pokoju, które pani Dyrektor otrzymała od harcerzy.
Uroczystość  zakończyły życzenia, złożone przez Dyrektora Szkoły wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i  szczęśliwego Nowego 2020 Roku!