Bez kategorii

Drodzy Rodzice!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, zapewniam o gotowości do pomocy.
Proszę  sygnalizować pojawiające się problemy związane ze zdalnym nauczaniem(np. zbyt trudna lub zbyt duża ilość materiału)  czy też nasilającym się u dzieci stresem, który może prowadzić nawet rozwoju zaburzeń depresyjnych.   W miarę moich kompetencji, jestem do dyspozycji  i proszę  o ewentualny kontakt drogą elektroniczną na adres jagus063@wp.pl. Proszę w razie potrzeby udostępnić  adres  swoim dzieciom .
Poniżej załączam link do książeczki dla najmłodszych dt. koronawirusa.
 
 
Pozwolę sobie także na umieszczanie artykułów dotyczących problematyki  wychowania.
 
 
Serdecznie pozdrawiam, życzę  Państwu zdrowia i wytrwałości.
Pedagog szkolny
                                                               Jadwiga Kasprzyk