GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. ANNY LEŚKIEWICZ W ŁUŻNEJ
Z UCZNIAMI LUB RODZICAMI
od dnia 02 stycznia 2023 r.
LP. | NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA | TERMIN KONSULTACJI | MIEJSCE KONSULTACJI |
1. | Biskup Maria | Poniedziałek, g. 7.00 – 7.30 Czwartek, g. 9.35 – 10.05 |
p. 308 |
2. | Buraś Monika | Środa, g. 12.30 – 13.30 | p. nauczycielski |
3. | Cyprowska Elżbieta | Środa, g. 13.45 – 14.45 | biblioteka |
4. | Drożdż Katarzyna | Czwartek, g. 7.00 – 8.00 | p. nauczycielski |
5. | Dziedzic Rafał | Wtorek, g. 10.30 – 11.30 | p. nauczycielski |
6. | Gąsior Marta | Poniedziałek, g. 8.30 – 9.30 | p. nauczycielski |
7. | Guzik Agnieszka | Wtorek, g. 10.45 – 11.45 | p. nauczycielski |
8. | Hudzik Jadwiga | Środa, g. 10.45 – 11.45 | p. 305 |
9. | Igielska Katarzyna | Czwartek, g. 14.10 – 15.10 | ———————– |
10. | Jędrzejowska Alicja | Poniedziałek, g. 7.00 – 7.30 Środa, g. 7.00 – 7.30 |
p. nauczycielski |
11. | Jędrzejowska Angelika | Poniedziałek, g. 15.00 – 15.30 Czwartek, g. 7.30 – 8.00 |
p. 308 |
12. | Kasprzyk Jadwiga | Czwartek, 12.30 – 13.30 | p. 118 |
13. | Kosiński Grzegorz | Środa, g. 10.45 – 11.45 | p. nauczycielski |
14. | Kucharczyk Małgorzata | Piątek, 13.30 – 14.00 | p. nauczycielski |
15. | Lisowska Agnieszka | Czwartek, g. 13.30 – 14.30 | p. nauczycielski |
16. | Michalik Marta | Poniedziałek, g. 11.45 – 12.15 Piątek, g. 7.30 – 8.00 |
p. nauczycielski |
17. | Misiołek Iwona | Środa, g. 11.50 – 12.20 Piątek, g. 10.50 – 11.20 |
p. nauczycielski |
18. | Niemiec Lucyna | Poniedziałek, g. 12.30 – 13.30 | p. 205 |
19. | Papciak Iwona | Środa, g. 7.30 – 8.00 Piątek, g. 7.30 -8.00 |
p. 205 |
20. | Przepióra Tadeusz | Środa, g. 7.00 – 8.00 | p. nauczycielski |
21. | Pyrek Magdalena | Poniedziałek, g. 11.30 – 12.00, Środa, g. 11.00 – 11.30 |
p. 205 |
22. | Skrobot Monika | Środa, g. 14.00 – 14.30 | gabinet dyrektora |
23. | Szewczyk Maria | Wtorek, 9.45 – 10.45 | p. 201 |
24. | Szura Barbara | Poniedziałek, g. 7.00 – 7.30 Poniedziałek, g. 13.30 – 14.00 |
p. nauczycielski |
25. | Szymańska Paulina | Wtorek, g. 7.30 – 8.00 Wtorek, g. 10.30 – 11.00 |
p. nauczycielski |
26. | Szymczyk Janina | Wtorek, g. 7.30 – 8.00 Czwartek, g. 7.30 – 8.00 |
p. 305 |
27. | Tajak Iwona | Poniedziałek, g. 13.30 – 14.00 Środa, g. 10.00 – 10.30 |
p. nauczycielski |
28. | Tarsa Dariusz | Czwartek, g. 7.00 – 8.00 | p. nauczycielski |
29. | Tarsa Małgorzata | Wtorek, g. 7.00 – 8.00 | p. nauczycielski |
30. | Tokarska Beata | Środa, g. 14.00 – 14.30 | gabinet wicedyrektora |
31. | Tomasik Joanna | Czwartek, g. 12.00 – 12.30 Czwartek, g. 15.00 – 15.30 |
p. 308 |
32. | Turska Adrianna | Poniedziałek, g. 12.40 – 13.10 Poniedziałek, g. 14.15 – 14.45 |
p. nauczycielski |
33. | Turski Bogdan | Poniedziałek, g. 13.30 – 14.00 Środa, g. 13.30 – 14.00 |
p. nauczycielski |
34. | Wietrzyk Iwona | Poniedziałek, g. 13.30 – 14.30 | p. nauczycielski |